Kazanç Planımız

 

PRİM ÖDEMELERİ :

FIRSATİST NETWORK sistemine üye olmuş kişilerin hak edişlerini ülkemizde ki kazanç vergilerini düşerek bir sonra ki ayın 15’inde öder. Resmi tatillere denk gelmesi durumunda tatil sonrasında öder.

FIRSATİST NETWORK KAZANÇ VE KARİYER PLANI  :

ÜYE olup, bireysel ürün satışı ve ekip olarak yapılan satışlardan elde edilen gelirler aşağıda belirtilen şekildedir.

PERAKENDE GELİR : (SABİT GELİR) ÜYE'lerimize katalogda veya sitede belirlenmiş olan müşteri fiyatlarımız üzerinden uygulanan % 30 civarında iskontodan elde edilen perakende kazanç geliridir.

GERİ ÖDEME GELİRİ : (SABİT GELİR)  500 TL ve üzeri toplam ciro oluşturan ve Sarı Akik kariyerine ulaşan ÜYE'lerimize  sistemde belirlenmiş olan kariyer yüzdelik dilimine göre cirolarından geri ödeme yapılır. 

Örnek : ÜYE' sarı akik % 5 dilimindeyse 500 tl ürün alımı yaptığında %5 geri ödeme alır. Üye, bulunduğu ay içerisinde hangi %'lik dilimdeyse kendi alışverişlerinde o yüzde oranında ki prim ödenir.

ARA FARK GELİRİ : (SABİT GELİR)   Üyenin,  kariyer planında belirlenmiş olan kendi %'lik dilimiyle, kendi yüzdelik diliminin altında ki bir yüzdelik dilimde bulunan üyelerinin yapmış oldukları cirolardan oluşan ara farktan elde edilen gelirdir. 

Örnek : % 25 seviyesinde olan bir üyemizin  ekibinde % 5 seviyesinde  olan Üyenin 400 TL'lik bir satış cirosu var ise, % 25 seviyesinde olan Üye ara fark kazancı olarak  %20 gelir elde eder.

LİDERLİK GELİRİ : (SABİT GELİR)   %17 seviyesi ve üzeri seviyelere ulaşmış üyelerin elde ettiği bir gelirdir. Üye, sisteme dahil etmiş olduğu ilk hat Üyelerinden, liderlik geliri elde edebilir. %17 seviyesine ulaşmış bir Üyenin, ekibinin ilk sırasından %17 ve % 25 seviyesine ulaşan üyelerinden 250 TL ile 12.500 TL arasında elde ettiği lider yetiştirme geliridir.

SAHA DESTEK GELİRİ : (SABİT GELİR)  % 25 seviyesine ulaşmış üyeler için geçerlidir. ÜYE'lerimizin aylık toplam cirolarının karşılığında hangi kariyeri elde etmişlerse o kariyerin getirmiş olduğu SAHA DESTEK BONUSUNU elde ederler. Bu gelir ilk ay yaptığında ödenmez. İkinci ay ve diğer aylarda ödenen bir gelirdir. Bu gelir  Üyelerimize 1.687 TL ile 12.500 TL arasında gelir kazanımı sağlamaktadır.

NESİL GELİRİ : (SABİT GELİR)  %25 seviyesine ulaşmış üyeler için geçerli olan bir gelirdir. %25 seviyesine ulaşmış bir üyenin alt ekibinde %25 seviyesine  ulaşmış bir üyesi var ise kazanç tablomuzda belirtilmiş olduğu gibi 7 nesilden gelir kazanırlar. 

REFERANS GELİRİ : (PROMOSYON GELİR)   Üyelerimiz ekiplerine yeni dahil etmiş oldukları üyelerden  referans geliri olarak gelir elde ederler. Bu geliri elde edebilmek için üye olunan ay içerisinde bireysel 250 TL ve üzeri bir ürün alımı olması halinde kazanılan %10 luk gelirdir. 

 

FIRSATİST NETWORK PAZARLAMA ANONİM ŞİRKETİ'nin; üyelerine bireysel ürün satışı ve ekip olarak yapılan tüm satışlarının toplamına dair sunduğu gelirlerdir. Yukarıda belirtilen 6 farklı sabit gelirin yüzde oranlarının sabittir. Gerek görmüş olduğu aylarda bu gelirlere ek  belirli veya belirsiz promosyon(geçici, sabit olmayan) gelirler ekleyebilir. Ülke enflasyonu, döviz kurunundaki tölere edilemeyecek dalgalanmalar, doğal afet gibi şirketin elinde olmayan menkur sebeplerden dolayı gerçekleşen ticari normalsizlikler çerçevesinde şirket, ürünlere  zam yapma hakkını saklı tutarak Kazanç Planının gelir yüzde oranlarını değiştirmeyeceğini taahhüt eder.

FIRSATİST NETWORK PAZARLAMA ANONİM ŞİRKET